Консолідація зусиль органів влади, депутатів та бізнесу

Консолідація зусиль органів влади, депутатів та бізнесу

Придбано партію засобів індивідуального захисту

Днями за участі керівництва району було проведено нараду з депутатами районної ради та керівниками медичних установ району, поліції і служби надзвичайних ситуацій, під час якої було обговорено підготовчі заходи всіх відповідних служб в умовах надзвичайної ситуації, викликаної розповсюдженням коронавірусної інфекції, визначено проблемні питання та накреслено шляхи їх вирішення. Одним із таких питань було недостатнє забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту. Головний акцент був зроблений на необхідності об’єднання зусиль органів влади, депутатів та бізнесу.

Розуміючи необхідність консолідації в даній ситуації, підприємці відреагували досить оперативно і вже сьогодні партію медичних масок та рукавичок передано відповідним службам: Нововодолазькому відділенню поліції Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області, Нововодолазькому районному відділу ГУ ДНС України в Харківській області, КНП «Центральна районна лікарня» та КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району».

Щира вдячність за надану допомогу депутатам районної ради, керівникам приватних підприємств: Ігорю Немашкало,  Владиславу Бутенку та Михайлу Купалову. Ваша підтримка в нинішній ситуації вкрай важлива, оскільки своєчасне придбання засобів індивідуального захисту може зберегти чиїсь життя.

У цей складний для країни час ми всі повинні об’єднатись і шукати спільні рішення для подолання епідемії.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2018 | Переглядів: 186Дата публікації: 15:10 27.03.2020