До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку на території району!

Районна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що з метою вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та на виконання п.п.1 п. 5 витягу з протоколу №10 засідання Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 необхідно вжити заходи щодо забезпечення режиму роботи об’єктів торгівлі з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2015 | Переглядів: 54Дата публікації: 09:51 27.03.2020