Про додаткові заходи боротьби з поширенням коронавірусу на території Харківщини

Про додаткові заходи боротьби з поширенням коронавірусу на території Харківщини

Дане питання обговорили на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулось у режимі відеоконференції

Як зазначив на початку засідання голова ХОДА Олексій Кучер, 25 березня уряд прийняв рішення щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території усієї держави на 30 днів. Тобто до 24 квітня. У зв'язку з цим нам потрібно прийняти рішення про продовження карантинних заходів на території нашого регіону та в деяких моментах його посилити.

Заступник голови ХОДА Михайло Черняк повідомив про підготовчі заходи, що проводяться в області, та поповнення запасів медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, тест-систем тощо. За його словами, Харківщина отримала допомогу від держави в кількості 5000 експрес-тестів на COVID-19, 400 одноразових захисних костюмів, близько 4000 захисних масок респіраторного типу. Коштом обласного бюджету були придбані близько 100 захисних костюмів багаторазового використання, що дуже є важливим для захисту фахівців, які працюють в інфекційних лікарнях, та бригадах екстреної медичної допомоги.

Також під час засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС обговорили питання розгортання (за необхідності) та організації роботи блок-постів на дорогах області.

Альбом: Про додаткові заходи боротьби з поширенням коронавірусу на території Харківщини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2012 | Переглядів: 360Дата публікації: 13:17 26.03.2020