Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Уряд ухвалив низку нововведень для отримувачів субсидій у зв’язку з карантином
Уряд ухвалив низку нововведень для отримувачів субсидій у зв’язку з карантином

Поділитися новиною:

Уряд ухвалив низку нововведень для отримувачів субсидій у зв’язку з карантином

Так, призначено додаткову компенсацію витрат на окремі комунальні послуги, яка в середньому складе 300 грн для кожної родини

Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету міністрів 24 березня 2020 року.

«Це рішення уряду суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину», - наголосила Міністерка соціальної політики Марина Лазебна, представляючи проєкт постанови на засіданні уряду.

Рішенням уряду, зокрема, збільшено на 50 % соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.

Також спрощено процедуру призначення (у тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.

Крім того, уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2008 | Переглядів: 273Дата публікації: 16:06 25.03.2020