На порядку денному – заходи протидії поширенню коронавірусу на територію Нововодолажчини

Відбулась нарада за участі голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва, голови районної ради Світлани Ротач, депутатів районної ради, керівників медичних установ району, поліції та служби надзвичайних ситуацій

На початку засідання керівництво району акцентували увагу на об’єднанні зусиль заради спільної мети – недопущення епідемії на території району! Було обговорено підготовчі заходи, дії всіх відповідних служб та ситуацію у сфері охорони здоров’я.

Про готовність до потенційної загрози доповіли представники медицини, поліції та служби надзвичайних ситуацій. Робота ведеться активно, щоправда є певні труднощі – насамперед, недостатнє забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту.

З метою вирішення даної проблеми, було сформовано перелік потреб у засобах захисту на певний період та обговорено можливість їх придбання найближчим часом. Для цих цілей частину коштів планують виділити з районного бюджету, а також закликати  підприємців та депутатів долучитися до збору коштів для закупівлі необхідних товарів.

За словами керівництва, усе суспільство повинно об’єднатися для недопущення епідемії, бо лише разом ми зможемо протистояти цій загрозі.

Нагадаємо: рішенням Уряду від 25 березня на всій території України запроваджено надзвичайну ситуацію, а всі карантинні обмеження подовжені на 30 днів - до 24 квітня.

Довідково: За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні - 113 лабораторно підтверджених випадків корона вірусу, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав. За добу було зафіксовано 29 нових випадків.

Шановні громадяни! Будьте свідомими: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе та свої рідних від інфікування.

Альбом: На порядку денному – заходи протидії поширенню коронавірусу на Нововодолажчині
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2007 | Переглядів: 418Дата публікації: 14:58 25.03.2020