Хід весняно-польових робіт у регіоні обговорили під час селекторної наради в ХОДА 23 березня

У Студіїї Нововодолазької районної державної адміністрації участь у засіданні взяли голова РДА Андрій Андрєєв та завідувач сектору містобудування, архітектури, з питань надзвичайних ситуацій та захисту довкілля РДА Денис Мироненко.

Під час наради було обговорено стан посіві озимих культур, особливості проведення весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами Харківської області в 2020 році та проблемні питання, що виникають під час комплексу весняно-польових робіт на період карантинних заходів.

Серед проблемних питань, на які потрібно звернути увагу, заступник директора Департаменту АПР ХОДА – начальник управління соціально-економічного розвитку Євгеній Філатов виділив різке зменшення посівів проса та скорочення посівних площ цукрового буряку. Він запропонував також розглянути питання збільшення посівів гречки.

Окрім аграрних питань, під час засідання також було порушено питання виконання протокольних доручень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області. Головний акцент було зроблено на необхідності зворотнього зв’язку з районними державними адміністраціями.

Альбом: Завдяки сприятливим погодним умовам цього року посівну кампанію розпочали на два тижні раніше, ніж минулого
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2000 | Переглядів: 99Дата публікації: 16:42 23.03.2020