Офіційно представлено голову Нововодолазької РДА

Офіційно представлено голову Нововодолазької РДА

20 березня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Грицьков представив новопризначеного голову Нововодолазької районної державної адміністрації Андрія Андрєєва

Розпорядження про його призначення підписав Президент України 18 березня 2020 року.
Участь у заході взяли: голова районної ради, заступник голови РДА, керівники ОТГ, начальники відділів РДА.

Заступник очільника області привітав Андрія Валентиновича з призначенням на нову посаду та побажав успіхів у реалізації планів розвитку району. У свою чергу голова РДА висловив вдячність за надану довіру та запевнив, що на посаду вступає з єдиним наміром – працювати на благо Нововодолажчини.

По завершенні заходу, Андрій Андрєєв провів свою першу нараду з питань виконання на території району карантинних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19.

Альбом: Офіційно представлено голову Нововодолазької РДА
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1995 | Переглядів: 332Дата публікації: 11:53 20.03.2020