Про функціонування закладів охорони здоров’я в період карантину
Про функціонування  закладів охорони здоров’я в період карантину

Про функціонування закладів охорони здоров’я в період карантину

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась медична нарада з питань функціонування закладів охорони здоров’я в період карантину

Зокрема, це стосується роботи поліклінічного відділення. Під час обговорення значну увагу було спрямовано на заходи для зменшення потоку відвідувачів поліклініки без гострої потреби. З цією метою жодних профілактичних оглядів у цей період проводитись не буде. Окрім того, якщо заплановане відвідування поліклініки можна відкласти (за відсутності гострого болю) – це варто зробити до закінчення дії карантинних заходів. Такі методи застереження спрямовані на убезпечення мешканців району в період поширення коронавірусу COVID-19.

У випадку, якщо людина відчуває погіршення стану здоров’я, пов’язане з наявними ознаками застуди та підвищенням температури - варто викликати сімейного лікаря додому.

Дана інформація буде доведена до мешканців району через засоби масової інформації та соціальні мережі.

Альбом: Про функціонування  закладів охорони здоров’я в період карантину
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1989 | Переглядів: 65Дата публікації: 11:35 18.03.2020