З Днем працівника податкової та митної справи України

З Днем працівника податкової та митної справи України

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники податкової та митної справи України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Захищаючи фінансові та економічні інтереси держави, ви формуєте міжнародний імідж України. Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку національної економіки загалом. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.

З нагоди професійного свята бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Хай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Міцного вам здоров'я, добробуту, та  особистого щастя!

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1986 | Переглядів: 51Дата публікації: 09:28 18.03.2020