Відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

На порядку денному : посилення карантинних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 на території Харківської області

Засідання відбулось у режимі відеоконференції, в я кому від Нововодолазького району взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, керівники органів місцевого самоврядування та медичних установ району.

На початку заходу учасники заходу обговорили ключові пункти Постанови КМУ, затвердженої 16 березня. Голова ХОДА Олексій Кучер наголосив, що всі приписи, які є в цій постанові, мають бути виконані на території області. Значну увагу також було приділено  обговоренню підготовчих заходів, діям усіх відповідних служб та стану ситуації у сфері охорони здоров’я області.

Про готовність до впровадження карантинних заходів доповіли представники Національної поліції України, прикордонники, спеціалісти обласного лабцентру та інших структур. Голова ХОДА запропонував усім службам сформувати перелік потреб у індивідуальних засобах захисту для співробітників.

Також під час наради перший заступник директора філії «Південна залізниця» Сергій Клименко повідомив про дії, які прийматиме «Укрзалізниця». Починаючи з 18 березня, поїзди курсувати не будуть. За словами керівництва, компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси.

Про заходи протидії поширенню коронавірусу на Харківщині доповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Він також зауважив, що станом на сьогодні на Харківщині жодного випадку COVID-19 не зареєстровано.

Підсумовуючи обговорення, голова ХОДА звернувся до керівників РДА районів області, закликавши їх включитися на повну потужність у реалізацію всіх карантинних заходів.

Альбом: Відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1985 | Переглядів: 144Дата публікації: 16:54 17.03.2020