В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини

Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1977 | Переглядів: 94Дата публікації: 08:02 14.03.2020