З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства

З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства

15 березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З цієї нагоди напередодні свята голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач та радник голови РДА Євген Хов’яков привітали представників галузі та відзначили кращих із них грамотами та подарункми.

Почесною грамотою Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації та обласної організації профспілки робітників житлово-комунального господарства місцевої промисловості, побутового обслуговування населення за значний особистий внесок у забезпеченні роботи галузі, високий професіоналізм та у зв’язку з відзначенням професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено:

-           Пікалова Едуарда Васильовича – інженера з охорони праці ТОВ «ТЕПЛО-ЕКО ПЛЮС»;

-           Задорожного Сергія Григоровича – машиніста котельні ТОВ «ТЕПЛО-ГРАНТ»;

-           Рябухіна  Андрія  Володимировича – слюсаря аварійно-відновлювальних робіт КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство».

Почесною грамотою Нововодолазької районної державної адміністрації  та Нововодолазької районної ради за високий професіоналізм та добросовісне ставлення до роботи, сумлінну працю, уміння  здійснювати технічну й функціональну діяльність для надійної,  безаварійної експлуатації котельних та у зв’язку з відзначенням професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджено:

-           Недорубко Василя Борисовича – машиніста котельні ТОВ «СТАНДАРТ-ТЕПЛО»;

-           Маковчика Миколу Петровича - машиніста котельні ТОВ «УКР-ТЕПЛО».

Подякою Нововодолазької районної державної адміністрації та Нововодолазької районної ради за добросовісне ставлення до роботи, сумлінну працю та у зв’язку з відзначенням професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначено:

Попсуйшапку Сергія Володимировича – водія ТОВ «ТЕПЛО-ЕКО ПЛЮС».

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб в наших домівках завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб тішили око сквери, вулиці і дороги, двори і під`їзди. Їх високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи - основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності і суспільного спокою.

Керівництво району подякували за сумлінну працю та побажали міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Альбом: З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1973 | Переглядів: 218Дата публікації: 11:49 13.03.2020