Карантинні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу

Карантинні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу

Це питання обговорили під час обласної селекторної наради, яка відбулась 12 березня під головуванням Олексія Кучера - голови Харківської обласної державної адміністрації.

В районній студії участь у засіданні взяли голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, заступник голови РДА Людмила Балюк, представники медицини та освіти району, об’єднаних територіальних громад.

"Як і постановив уряд, усі навчальні заклади – незалежно від форми власності – закриваються на карантин. До 3 квітня навчання не повинно проводитись. Це рішення підлягає обов’язковому виконанню всіма органами на місцях», - наголосив голова ХОДА.

Скасовується проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх приміщеннях та на території закладів освіти, окрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

Альбом: Карантинні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1972 | Переглядів: 72Дата публікації: 13:54 12.03.2020