До уваги мешканців Нововодолазького району!

До уваги мешканців Нововодолазького району!

З 12 березня до 3 квітня 2020 року на території Харківської області запроваджується карантин

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №131 ««Про запобігання поширенню на території Харківської області коронавірусу COVID-19», з 12 березня до 3 квітня 2020 року на території Харківської області запроваджується карантин для всіх закладів освіти: дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та післядипломної освіти. Діяльність усіх закладів освіти буде переведено в режим дистанційного навчання. Скасовується проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх приміщеннях та на території закладів освіти, окрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.
Дякуємо за розуміння!

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:
- часто мийте руки або обробляйте дезінфекційними засобами;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей;
- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.
Бережіть своє здоров'я!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1971 | Переглядів: 130Дата публікації: 16:43 12.03.2020