Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Жіночі голоси в літературі"
\"Жіночі голоси в літературі\"

Поділитися новиною:

"Жіночі голоси в літературі"

Саме під такою назвою у Ватутінській бібліотеці - філії організовано книжково-ілюстративну виставку

Весна замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це – свято весни та краси, свято вираження любові і поваги до жінок! З цієї нагоди у Ватутінській бібліотеці - філії організовано книжково-ілюстративну виставку: "Жіночі голоси в літературі".  Виставка запрошує у світ жінки-літератора.

Жінки - письменниці відіграють важливу роль у житті будь – якого суспільства. Їхня творчість насичує навколишній світ свіжими фарбами,інтонаціями виважених думок. Жінка в літературі - унікальне явище, окремий, особливий світ. Світ зі своїми прикрощами і втратами, радощами і досягненнями.

На виставці представлені книги (любовні романи, детективи, поетичні твори і сучасна проза), автори яких звичайні жінки. Ці дивовижні жінки перевернули літературний світ. Своїм талантом і розумом вони довели, що жінки, яким довгий час не було місця в письменництві, нічим не поступаються чоловікам.
Переглянувши виставку, ви зможете не тільки відкрити для себе нові імена письменниць, а й відновити призабуті та ознайомитися з новими творами. Приємного перегляду!

Альбом: "Жіночі голоси в літературі"
Альбом: "Жіночі голоси в літературі"
Альбом: "Жіночі голоси в літературі"
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1966 | Переглядів: 339Дата публікації: 11:01 11.03.2020