Підготовлено 2 проєкти для участі в урядовій програмі

Підготовлено 2 проєкти для участі в урядовій програмі

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась робоча нарада з представниками відділу освіти РДА, під час якої було розглянуто та обговорено проєкти капітального ремонту опорних закладів освіти району для участі в урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів» у 2020 році.

Дана програма – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Для участі в Програмі відділом освіти підготовлено 2 проєкти по Липкуватівському ліцею: капітальний ремонт покрівлі закладу та ремонт другого поверху будівлі дошкільного підрозділу.

За умови субвенційної підтримки державою даних проектів, ми не лише матимемо можливість покращити зовнішній вигляд освітнього закладу, а й забезпечити комфортним  та безпечним   середовищем учнів та вчителів, підвищити якість освіти.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1955 | Переглядів: 128Дата публікації: 10:22 05.03.2020