Нарада бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

Нарада бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

28 лютого 2020 року на базі Нововодолазької центральної районної бібліотеки була проведена чергова щомісячна нарада бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС

На порядку денному директор Нововодолазької ЦБС Цимбал О.І. висвітлила  питання доєднання бібліотек Нововодолазької ЦБС до нового онлайн-проекту «Дія. Цифрова освіта», на платформу якої нещодавно зареєструвались бібліотеки і будуть входити до карти партнерських офлайн-хабів.  Бібліотеки ЦБС пройшли відповідне анкетування , в ході якого був створений  електронний паспорт закладу. Ця онлайн-програма має підвищити цифрову грамотність українців. Цифрова освіта населення - це одне із стратегічних завдань уряду. До уваги присутніх були представлені відповідні відеоматеріали. Також,  уряд планує реформу книжкової та бібліотечної галузі, про що  докладніше присутні дізналися, перелянувши виступ  Ірини Подоляк, заступника міністра культури, молоді та спорту. Всі присутні взяли активну участь в обговоренні основних моментів з приводу вищезазначених тем. Завідуючі бібліотеками ознайомилися з основними моментами проведення Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2020»  «Найкращий читач України-2020» та положенням про Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Україна – це Європа».

Наприкінці наради редактором Нововодолазької ЦРБ Лиман Н.А. було розглянуто питання щодо збереження книжкових фондів ЦБС, планових переобліків та діючих правил списання літератури, встановлені терміни оперативної подачі інформації.

Альбом: Нарада бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1949 | Переглядів: 46Дата публікації: 13:19 02.03.2020