На Нововодолажчині відбувся Ярмарок здоров'я
На Нововодолажчині відбувся Ярмарок здоров\

На Нововодолажчині відбувся Ярмарок здоров'я

У заході взяли участь керівництво Нововодолазького району

Сьогодні в приміщенні Нововодолазькоi районноi ради відбувся Ярмарок здоров’я, під час якого мешканці та гості Нововодолазького району мали можливість безкоштовно пройти експрес-діагностику  та отримати консультації фахівців щодо здорового способу життя та профілактики захворювань. Бажаючих виявилося чимало…

Відвідувачі Ярмарку могли поспілкуватися з сімейними лікарями, педіатром, проконсультуватися з вузькими спеціалістами (онкологом-мамологом, дерматологом-онкологом, офтальмологом, кардіологом), здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, зробити кардіограму, ультразвукову діагностику серця, швидкі дiaгностичнi тести на рівень цукру та холестерину в крові та отримати важливу інформацію про стан свого здоров'я. Також усі охочі взяли участь у майстер-класі з надання першої невідкладної допомоги. Для маленьких відвідувачів працював інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар».

Довідково. Ярмарок здоров'я – частина проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді”, що реалізується в рамках програми ЄС “Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини” та фінансується Європейським Союзом.

Альбом: На Нововодолажчині відбувся Ярмарок здоров'я
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1946 | Переглядів: 121Дата публікації: 16:26 29.02.2020