На Харківщині посилять заходи пожежної безпеки в закладах з масовим перебуванням людей

27 лютого рішенням Харківської обласної ради затвердили відповідну обласну програму.

Метою Програми забезпечення пожежної безпеки на об’єктах масового перебування людей, розташованих у Харківській області, на 2020 – 2023 роки є реалізація державної політики у сфері пожежної безпеки.

«Фінансування заходів програми передбачено коштом обласного бюджету. Реалізація заходів забезпечить безпечне функціонування об’єктів, їх укомплектування первинними засобами пожежогасіння та обладнання автоматичними системами протипожежного захисту. Дозволить утримувати в працездатному стані джерела протипожежного водопостачання; зменшить вірогідність виникнення пожеж на об’єктах, а також дозволить своєчасно проводити роботи з оброблення дерев’яних конструкцій вогнезахисним покриттям», - повідомили в Департаменті цивільного захисту ХОДА.

Окрім того, програмою передбачено підготовку керівного складу, працівників, діяльність яких пов’язана з пожежною безпекою; проведення навчання людей щодо дотримання правил пожежної безпеки та дій у випадку виникнення пожежі.

Теги: пожежна безпека програма сесія

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1945 | Переглядів: 99Дата публікації: 11:01 28.02.2020