З обласного бюджету виділено кошти на реалізацію проектів

З обласного бюджету виділено кошти на реалізацію проектів

27 лютого голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін взяв участь у засіданні сесії обласної ради, звідки повернувся з гарними новинами для Нововодолазького району.

5 млн гривень субвенції з обласного бюджету було виділено на будівництво водопровідної мережі та башти Рожновського в с. Ватутіне, в рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік. Це результат спільної роботи різних гілок влади та небайдужих мешканців села.

Окрім водозабезпечення обласна рада підтримала рішення по виділенню субвенції на капітальний ремонт дороги по вулиці Центральна в с. Слобожанське; проведення санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1; забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (закупівля засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії).

Радісно ділитися гарними новинами, які дають реальну можливість розвитку нашого району.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1943 | Переглядів: 107Дата публікації: 13:33 28.02.2020