Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Стартувала реєстрація на Всеукраїнський форум «Innovation Fest»
Стартувала реєстрація на Всеукраїнський форум «Innovation Fest»

Поділитися новиною:

Стартувала реєстрація на Всеукраїнський форум «Innovation Fest»

Захід відбудеться 14 травня 2020 року в Києві, його вже вп'яте проводить Міністерство освіти і науки.

«Innovation Fest» – це майданчик, де наші науковці, інноватори та стартапери можуть показати свої кращі проєкти, позмагатися за їхню фінансову підтримку, познайомитися з потенційними інвесторами. Тобто це один із кроків до того, чого нам зараз дуже бракує – ефективної комунікації науки та бізнесу. І саме побудова такої комунікації буде одним з пріоритетів нашої роботи як міністерства на цей та найближчі роки», – повідомив перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович.

Він також додав, що за 5 років «Innovation Fest» став стартовим майданчиком для багатьох молодих винахідників. Наприклад, фіналіст 2018-го Валентин Фречка, який винайшов спосіб виготовлення паперу з опалого листя, уже проводить випробування своєї технології на реальному підприємстві та планує запуск масштабної лінії з перероблення. А переможець минулого року – стартап CamTouch, що дозволяє будь-яку поверхню перетворювати на інтерактивну дошку, був відібраний міжнародними експертами та представляв Україну на найбільшій технологічній конференції світу «Startup Grind Global 2020» у Каліфорнії.

На цьогорічному «Innovation Fest» плануються такі заходи:

- презентація інноваційних розробок;

- конкурс IT-EUREKA;

- конкурс інноваційних проєктів;

- пітчі фіналістів програми YEP!Starter;

- навчальні тренінги;

- круглий стіл «Розвиток інноваційної екосистеми в закладах вищої освіти України».

Участь у заходах форуму безкоштовна, але - за попередньої реєстрації. Вона відкрита до 8 травня 2020 року.  

На Урядовому порталі нагадують, що також наразі триває реєстрація на 2 конкурси проєктів для інноваторів: конкурс IT-EUREKA та конкурс інноваційних проєктів.

IT-EUREKA – конкурс стартапів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія «Sigma Software» за підтримки Міністерства освіти і науки України. До участі запрошують команди з проєктами у сферах: фінанси, оброблення трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент тощо.

Конкурс проходитиме за двома напрямами: Hardwar-стартапи та Software-стартапи.

Заявки приймаються до 18:00 10 березня.

На конкурсі інноваційних проєктів роботи мають бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту в будь-якій галузі. До участі допускаються проєкти на стадії готовності не менш як прототип.

Заявки приймаються до 18:00 6 квітня.

Більше інформації про участь у конкурсах та «Innovation Fest» тут.   

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1940 | Переглядів: 346Дата публікації: 14:39 26.02.2020