У її роботі взяли участь голова районної ради Світлана Ротач, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, керівники установ та організацій району.

На порядку денному було розглянуто питання про підтримку участі територіальних громад району в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2020 році.

Враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2019 року 1123-VII «Про затвердження положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було вирішено підтримати участь територіальних громад району в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2020 році. В разі перемоги в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», передбачити в районному бюджеті кошти для співфінансування.

Довідково: участь у конкурсі беруть:

• Старовірівська сільська рада з мініпроєктом «Друге життя відходів»;
  • Станичненська – «Шкільний творчо-креативний соціопростір», «Надійна покрівля – міцне здоров’я»;
  • Ватутінська – придбання дитячих павільйонів для Ватутінського дошкільного навчального закладу (дитячого садка Ватутінської сільської ради Нововодолазького району Харківської області);
  • Охоченська – «Чиста дорога»
Альбом: 26 лютого 2020 року відбулось засідання XLII позачергової сесії районної ради VІІ скликання
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1938 | Переглядів: 111Дата публікації: 10:19 26.02.2020