«Небесній Сотні шана і молитви за чисті душі, що злетіли в небо»
«Небесній Сотні  шана і молитви за чисті душі, що злетіли в небо»

«Небесній Сотні шана і молитви за чисті душі, що злетіли в небо»

У Ватутінській бібліотеці - філії експонується виставка-подія

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день ,що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції  гідності та увінчання  пам ’яті  Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом  Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної  відваги та самовідданості,сили духу і стійкості громадян,завдяки яким змінено хід історії нашої держави,гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час  Революції гідності,захищаючи ідеали демократії,відстоюючи права і свободи людини,європейське майбутнє України.

З цієї нагоди в Ватутінській  бібліотеці - філії  експонується виставка-подія  «Небесній Сотні  шана і молитви,за чисті душі, що злетіли в небо», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні

Альбом: «Небесній Сотні  шана і молитви,за чисті душі, що злетіли в небо»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1932 | Переглядів: 60Дата публікації: 09:48 24.02.2020