Відбудеться звіт голови Нововодолазької РДА

Відбудеться звіт голови Нововодолазької РДА

24 лютого 2020 року о 10:00 у великій залі Нововодолазької районної ради, за адресою: Харківська область, смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7 відбудеться публічний звіт голови Нововодолазької районної державної адміністрації Харківської області Романа Мерзлікіна  «Про результати роботи Нововодолазької районної державної адміністрації за 2019 рік».

На захід запрошуються адміністративно-господарський актив району, представники органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, професійних спілок,  засобів масової інформації, некомерційних організацій.

За інформацією звертатись до сектору документального забезпечення та з питань організаційної роботи апарату районної державної адміністрації за телефоном: (05740) 4 33 69, e-mail: novovodolazka@rda.kh.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1931 | Переглядів: 74Дата публікації: 09:17 12.02.2020