«Вічна слава безсмертю хоробрих»

«Вічна слава безсмертю хоробрих»

В Нововодолазької центральной районній бібліотеці експонується книжкова виставка

«Небесна сотня»…Юнаки, батьки

Їх імена ніколи не забути.

Вони за Україну полягли,

Так як і ті, що захищали Крути.

Щемить у грудях, і душа  болить

За долю рідного мого народу

Але у серці іскра ще горить,

І не втрачаємо ми віру у свободу.

В Нововодолазької центральной районній бібліотеці   експонується книжкова виставка   «Вічна слава безсмертю хоробрих», яка присвячена  пам’яті    Героям Небесної Сотні , вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності. В  цей день вся Україна    в молитвах згадує усіх Героїв , які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих.У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі. Дякуємо Героям Небесної сотні всім, всім, всім! За те, що не пошкодували життя заради нас з вами! Заради нашого майбутнього! Спасибі всім , хто відстояв Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1923 | Переглядів: 71Дата публікації: 09:46 20.02.2020