Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Захід відбувся 18 лютого в приміщенні будинку культури та дозвілля с.Просяне.

У конкурсі взяли участь команди 7 навчальних закладів району.

За підсумками конкурсу перемогла команда Просянського ліцею, 2 місце -Бірківська філія Липкуватівськийого ліцею, 3 місце - Ватутінський  ліцей.

Щира вдячність Просянському сільському голові Олександру Вітру за високий рівень проведення заходу, постійну співпрацю і підтримку освітян району.

Альбом: Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1919 | Переглядів: 145Дата публікації: 08:55 19.02.2020