Коментар голови Нововодолазької РДА з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Коментар голови Нововодолазької РДА з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Цей день встановлено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

20 лютого український народ відзначає День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідностіякі загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь,  гідність та  право жити на вільній землі.

Події на Майдані та Східному фронті продемонстрували вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українців, як ціною свого здоров’я й життя захищають незалежність та цілісність нашої держави.

Сьогодні ми схиляємо голови в пам'ять про тих, хто виборював гідне майбутнє України, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

Вічна пам’ять і слава Героям Небесної Сотні!
Слава Україні

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1917 | Переглядів: 52Дата публікації: 02:20 20.02.2020