Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У Ватутінській бібліотеці - філії експонується книжкова виставка
У Ватутінській бібліотеці - філії експонується книжкова виставка

Поділитися новиною:

У Ватутінській бібліотеці - філії експонується книжкова виставка

«Як довго ця війна тривала»

            15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня  1989 року з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом десяти років брали участь у війні на території цієї країни. Афганська війна – сама трагічна сторінка історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Друга Світова. Як багато і одночасно мало ми про неї знаємо,  вона пішла в історію і за неповних 10 років забрала величезну кількість життів воїнів-інтернаціоналістів.

     «Як довго ця війна тривала» - так називається книжкова виставка, присвячена цій трагічній даті, організована у Ватутінській бібліотеці - філії. На виставці представлені  книги, фотографії, матеріали, які відображають бойове минуле тих, хто до кінця виконав свій інтернаціональний обов'язок. Ця війна торкнулася багатьох сімей, вона принесла з собою горе, непоправні втрати, цинкові гроби, безногих, безруких, сліпих і тяжкохворих молодих людей. Вона - скорбота і пам'ять, перш за все, для тих, хто безпосередньо брав участь в ній. Історія Афганської війни написана кров'ю солдатів, сльозами матерів, дружин, дітей і обелісками.

      Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками тих подій. А ми пишаємося  мужністю, героїзмом, подвигом наших односельчан,які пройшли через горнило цієї війни. Над їхніми головами свистіли кулі, кожна хвилина їхнього життя могла стати останньою. Але їм випало велике щастя вижити і повернутися до рідної домівки.

 

Ватутінська бібліотека - філія

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1915 | Переглядів: 318Дата публікації: 15:05 17.02.2020