До уваги нововодолажчан та гостей району!

До уваги нововодолажчан та гостей району!

Запрошуємо на Ярмарок здоров'я

В суботу, 29 лютого, в приміщенні Нововодолазькоi районноi ради (вул. Гагарiна, 7) відбудеться Ярмарок здоров’я, під час якого мешканці та гості Нововодолазького району зможуть безкоштовно пройти експрес-діагностику  та отримати консультації фахівців щодо здорового способу життя та профілактики захворювань.

Основна ідея заходу - популяризація та поширення знань мешканців громад у питаннях профілактики хвороб та збереження власного здоров’я.

Відвідувачі Ярмарку зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, педіатром, проконсультуватися з вузькими спеціалістами (онкологом-мамологом, дерматологом-онкологом, офтальмологом, кардіологом), здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, зробити кардіограму, ультразвукову діагностику серця, швидкі дiaгностичнi тести на рівень цукру та холестерину в крові та отримати важливу інформацію про стан свого здоров'я.

Також усі охочі зможуть взяти участь у майстер-класі з надання першої невідкладної допомоги. Для маленьких відвідувачів працюватиме інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар».

Стартує Ярмарок здоров’я о 10.00 і триватиме до 15.00 (Нововодолазька районна рада, вул. Гагарiна, 7)

Це вже шостий Ярмарок здоров'я, який відбудеться в рамках проєкту "Ефективна первинна медицина в громаді". Всього заплановано 15 подібних заходів. Перший Ярмарок відбувся в смт. Пісочин 18 серпня 2019 року, другий – 12 жовтня 2019 у смт Золочів, третій – 15 грудня у смт Солоницівка. Четвертий - 25 січня 2020 року у смт. Шевченково. На заходах свій стан здоров’я перевірили понад 2500 відвідувачів.

Програма:

10.00 Відкриття Ярмарку. Початок роботи майданчиків.

10.05 - 15.00 Майстер-класи, спілкування, діагностування від спеціалістів:

·  Зона сімейної медицини та експрес – діагностики;

·  Зона громадських організацій;

·  Зона отримання навичок невідкладної допомоги;

·  Зони фахівців: мамолог-онколог, дерматолог-онколог;

·  Зона офтальмології;

·  Зона кардіології;

· Зона швидких медичних тестів;

·  Інтерактивний освітній дитячий проект «Плюшевий лікар».

11.00-13.30 Майстер - клас «Перша невідкладна допомога»

14.30 -15.00 Підбиття підсумків. Вручення сертифікатів учасникам Ярмарку.

Довідково. Ярмарок здоров'я – частина проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді”, що реалізується в рамках програми ЄС “Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини” та фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО “Агенція змін “Перспектива” та ГС “Українсько-Німецька Медична Асоціація”.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1913 | Переглядів: 126Дата публікації: 10:50 18.02.2020