Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Заходи до Дня святого Валентина
Заходи до Дня святого Валентина

Поділитися новиною:

Заходи до Дня святого Валентина

У Нововодолазькій центральній районній бібліотеці 17 лютого 2020 р. було проведено чергове засідання клубу при бібліотеці «За покликом душі» під назвою «Любові всевишній присвячується….» та експоновано романтичний книжковий перегляд під назвою «Усе на світі від любові!».

             Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Це одвічна тема поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичніше свято року – День Святого Валентина. У цей день хочеться сказати комусь найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії.

       З нагоди цього свята у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці  17 лютого 2020 р. було  проведено чергове  засідання клубу   при бібліотеці   «За покликом душі»  під назвою «Любові всевишній присвячується….» та експоновано  романтичний  книжковий перегляд  під назвою «Усе на світі від любові!». Завдяки розповіді ведучих та відео-презентації, учасники клубу поринули у чарівний світ кохання, згадали про поетів і митців та їх коханих жінок, подивились уривки із фільмів, прослухали улюблені пісні. На засіданні був присутній поет, член клубу, член Національної спілки письменників України Пінченко В.М., який порадував присутніх своїми віршами про кохання.

       Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання. Адже у всі віки письменники описували найсвятіше почуття, яке звеличувало людину і робило її найщасливішою.

Нововодолазька центральна районна бібліотека

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1910 | Переглядів: 365Дата публікації: 14:12 17.02.2020