Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в «гарячих» точках планети.

Сьогодні з цієї нагоди в районному Будинку культури відбулись урочистості. Звертаючись до воїнів-афганців, радник голови районної державної адміністрації Євген Хов’яков подякував воїнам за мужність і відвагу, вірність присязі, гідне виконання громадянського обов’язку та побажав  мирного неба, здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

За доброю традицією не обійшлося цього дня без нагород. Подякою районної державної адміністрації були відзначені учасники бойових дій: Віктор Рибалка, Володимир Миргород, Олександр Чорний.

Афганська війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Не повернулися додому з гірських ущелин і наші земляки - Павло Нерубацький , Володимир Апальков,   Сергій  Мотика. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто ціною свого життя залишився вірний військовій присязі та виконав свій громадянський обов’язок.

По завершенні заходу, присутні поклали квіти до меморіального комплексу та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у парку Ювілейний.

Альбом: Вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1905 | Переглядів: 182Дата публікації: 14:55 14.02.2020