12 лютого 2020 року в Нововодолазькому РБК відбулось відкриття виставки - конкурсу дитячих малюнків «Мій біль – Афганістан»

Захід приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану, в якому взяли участь учні шкіл Нововодолазького району та Нововодолазької ОТГ.

Переможців конкурсу визначатиме журі. Нагородження відбудеться 14 лютого 2020 року під час урочистого заходу "Як довго ця війна тривала".

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1902 | Переглядів: 57Дата публікації: 10:42 13.02.2020