«Ми будемо вічно пам’ятати і вам забути не дамо»
«Ми будемо  вічно пам’ятати і вам забути не дамо»

«Ми будемо вічно пам’ятати і вам забути не дамо»

У читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки діє тематична книжково-ілюстративна виставка

«Час – це те, з чого беруться роки.

Роки - з чого береться вічність.»

(О.Стовба)

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав.    Афганська війна – одна з самих трагічних сторінок історії нашого народу . Минуло 31 років, але рани цієї війни кровоточать і досі.

З 1979 р. до 1989 р. близько ста п'ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни». З метою вшанування учасників бойових дій на території Афганістану в читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки діє тематична книжково-ілюстративна виставка «Ми будемо  вічно пам’ятати і вам забути не дамо». До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, статті із місцевих газет, художні твори  в яких відображено мужність і героїзм наших бійців.        Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Альбом: «Ми будемо  вічно пам’ятати і вам забути не дамо»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1901 | Переглядів: 40Дата публікації: 10:37 13.02.2020