Коментар голови районної державної адміністрації з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану

Пам'ятаємо 1979-1989...

Щорічно в цей день український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам - рядовим і генералам, усім, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети.

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими, серед яких, на жаль, і наші земляки: Павло Нерубацький , Володимир Апальков, Сергій  Мотика. Це невимовно тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів. Хай буде світлою  пам’ять загиблих і щирою вдячність ветеранам, хто живе серед нас.

Шановні учасники бойових дій!

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Від щирого серця зичу вам і вашим родинам, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці, добробуту та достатку.

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1897 | Переглядів: 52Дата публікації: 07:24 15.02.2020