Завершено модернізацію котелень об’єктів відділу освіти райдержадміністрації

Завершено модернізацію котелень об’єктів відділу освіти райдержадміністрації

Нещодавно в Бірківській філії КЗ «Липкуватівський ліцей» замінено газові котли. Обладнання потребувало оновлення, оскільки відпрацювало більше 25 років. Подібною була ситуація і в інших освітніх закладах.

Протягом двох років голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом  зі спеціалістами та представниками відділу освіти райдержадміністрації неодноразово побували по всіх школах району, вивчили ситуацію та, накресливши план вирішення даного питання, успішно його реалізували.
На сьогодні котельне обладнання оновлено також у Слобожанському ліцеї та Литовчанській початковій школі. Більш масштабні зміни відбулись у Старовірівській філії КЗ «Старовірівський ліцей», де в рамках реалізації міні-проекту «Разом в майбутнє» окрім повної заміни устаткування, прокладено нову тепломережу.
Головною перевагою такого технічного переоснащення є високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації. А завдяки співпраці різних гілок влади всі роботи проведено в оптимальний термін.

Альбом: Завершено модернізацію котелень об’єктів відділу освіти райдержадміністрації
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1894 | Переглядів: 99Дата публікації: 09:56 07.02.2020