Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов

Будьте обережні на дорогах!

За прогнозом УкрГідрометцентру, 5-6 лютого в центральних областях значний сніг, у східних областях значний сніг з дощем, у південних областях значний дощ з переходом в мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 10-15 см; місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця; на Кіровоградщині та Дніпропетровщині сильний сніг, утворення снігового покриву висотою 20-25 см, снігові замети.

Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях, ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1890 | Переглядів: 50Дата публікації: 09:42 04.02.2020