Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На Харківщині навчають монтажників устаткування сонячних енергетичних станцій»
На Харківщині навчають монтажників устаткування 
сонячних енергетичних станцій»

Поділитися новиною:

На Харківщині навчають монтажників устаткування сонячних енергетичних станцій»

Прес-реліз. Харківський обласний центр зайнятості

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) запроваджено навчання за напрямом «Монтаж (проєктування) та обслуговування устаткування сонячних енергетичних станцій»

«Професії галузі альтернативної енергетики вимагають кваліфікованих кадрів, тому професіоналам у цій сфері гарантовано кар'єрний успіх і гідна заробітна плата», - зазначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За його словами ринок сонячної енергетики зростає з кожним роком, збільшується попит на установку та проектування домашніх і промислових СЕС, у зв’язку з цим зростає потреба в кваліфікованих фахівцях.

Навчання триває 3-4 тижні в залежності від обраного модуля. Включає теоретичні заняття від представників компаній – виробників обладнання для сонячних електростанцій та практичні заняття з виїздом до компаній енергетичної сфери. Курс навчання складається з трьох модулів, розроблених та впроваджених фахівцями ХЦПТО ДСЗ спільно з Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка та «Теплодом Енерджі». Курс розрахований для працюючих монтажників, менеджерів з підбору та продажу обладнання для сонячних електростанцій, для фахівців, які займаються будівництвом СЄС і бажають підвищити свою кваліфікацію.

По завершенню навчання видається посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації за направленням «Монтаж (проєктування) та обслуговування устаткування сонячних енергетичних станцій» від ХЦПТО ДСЗ, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та сертифікат компанії teplodom.net.ua.

 

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72, моб. 050-700-55-71(Ірина Володимирівна) або е-mail: pr@khcz.gov.ua

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1889 | Переглядів: 380Дата публікації: 09:19 04.02.2020