Учні закладів освіти району успішно долають чергові етапи олімпіад та конкурсів

Учні закладів освіти району успішно долають чергові етапи олімпіад та конкурсів

Триває ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Учні закладів загальної середньої освіти району – активні учасники інтелектуальних конкурсів та змагань.

Найбільш результативними є участь учня 10 класу Просянського ліцею Єгора Свида (ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії) та учениці 11 класу Ватутінського ліцею Крістіни Філіпчук (ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (відділення мовознавства секція "Мистецтвознавство")).

Також результативною була участь вихованців 2005-2006 р.н. Ватутінського ліцею в першості ДЮСШ із футзалу (тренер-викладач Лашин Г.А.).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1884 | Переглядів: 76Дата публікації: 16:58 03.02.2020