До відома суб’єктів підприємницької діяльності району!

До відома суб’єктів підприємницької діяльності району!

Опитування представників бізнесу Харківщини

Із метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу з питань організації та провадження підприємницької діяльності, а також на виконання Обласного плану завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії України на 2017-2021 роки, Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону обласної державної адміністрації у рамках реалізації освітнього проекту «Експорт. Ера-М» проводить опитування представників бізнесу Харківщини.

Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, активної молоді регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

Анкета доступна за посиланням. Інформація, отримана від респондентів, буде врахована при плануванні тематики заходів під час реалізації проекту.

Формат проведення заходів проекту «Експорт. Ера-М» дозволить його учасникам отримати відповіді на питання, оцінити рівень поінформованості, ефективності виробничої кооперації із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності держав-партнерів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1869 | Переглядів: 30Дата публікації: 11:27 27.01.2020