Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У Ватутінській бібліотеці-філії оформлено патріотичну книжкову виставку-дату
У Ватутінській бібліотеці-філії оформлено патріотичну  книжкову виставку-дату

Поділитися новиною:

У Ватутінській бібліотеці-філії оформлено патріотичну книжкову виставку-дату

День Соборності

         В сторії становлення незалежності нашої країни є доленосні дати. Особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.

       До цієї видатної події в Ватутінській бібліотеці-філії оформлено патріотичну  книжкову виставку-дату, метою якої є формування національної свідомості та виховання  почуття патріотизму. На виставці представлена література, що висвітлює найважливіші події в історії України – передумови й причини об’єднавчого процесу, тернистий шлях України до соборності, ідеї побудови української, самостійної, соборної держави.

      101 рік тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України. Соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України.

        Хай розум, воля та любов згуртують нас для здійснення високої мети-процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя народу.

Ватутінська бібліотека-філія

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1864 | Переглядів: 321Дата публікації: 08:49 24.01.2020