Більше 400 учасників АТО/ООС працевлаштовані за сприяння служби зайнятості Харківщини

Харківський обласний центр зайнятості інформує!

У 2019 році на Харківщині послугами служби зайнятості скористалися 552 безробітних, що були учасниками АТО/ООС, 12 з них мали інвалідність. 54% військовослужбовців віком до 35 років, 21 % – від 35 до 45 років, 25% – старші 45 років. Найбільше безробітних з числа учасників АТО/ООС мають вищу освіту - 49%; з професійно-технічною – 29%.

Протягом минулого року за сприяння Харківської обласної служби зайнятості знайшли роботу 409 військовослужбовців, з них 25 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та започаткували власний бізнес.

«Майже половина колишніх учасників АТО/ООС працевлаштовані за робітничими професіями. Найбільша кількість військових знайшла роботу у переробній промисловості (19%), в оптовій та роздрібній торгівлі (10%), у сільському господарстві (10%)», - зазначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 100 учасників АТО/ООС, професійне навчання проходили 207 громадян, з них 4 особи з інвалідністю.

Станом на 1 січня 2020 року статус безробітного мали 63 учасники АТО/ООС, 56 - отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги складав 6364 грн., що на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail:  pr@khcz.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1861 | Переглядів: 38Дата публікації: 08:36 24.01.2020