«Моя велика, неділима, навік єдина Україна»

«Моя велика, неділима, навік єдина Україна»

В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується тематична книжкова виставка

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

З нагоди свята  в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці експонується тематична книжкова виставка  «Моя велика, неділима, навік єдина Україна». Представлена література допоможе проаналізувати читачеві успіхи та прорахунки державного будівництва, принципи формування та діяльності вищих законодавчих і виконавчих органів першої і другої УНР та ЗУНР, центральних і місцевих органів державної влади, форми та устрій українських державних утворень, причини падіння Центральної Ради та успіх перевороту П. Скоропадського, підготовку та суть повстання Директорії, соборницько-державницькі прагнення українців Закарпаття та передумови і наслідки Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Нововодолазька ЦРБ

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1856 | Переглядів: 47Дата публікації: 10:23 21.01.2020