«Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»

«Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»

В Охоченській сільській бібліотеці-філії відбулося фольклорне свято

Ці дні багаті на новорічно – різдвяні свята, які ваблять таїнством, очікуванням дива, наповнюють радістю.

13 січня в Охоченській сільській бібліотеці- філії відбулося фольклорне свято «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки».

Розпочався захід щедрівкою «Добрий вечір тобі, пане господарю» у виконанні учнів 4 класу . А потім завідуюча сільською бібліотекою – філією Дурнева А.М..  розповіла про історію зимових свят українського народу, починаючи від Різдва Христового до Водохреща. Весело і гамірно було цього дня в бібліотеці.

По закінченні свята дорослі і діти переодягнулись в українське народне вбрання та завітали до сільської ради щоб привітати господаря села сільського голову  та працівників установи.

Альбом: «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки і колядки»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1853 | Переглядів: 29Дата публікації: 09:13 17.01.2020