Шахраї знов турбують платників податків
Шахраї  знов турбують платників податків

Шахраї знов турбують платників податків

Південне управління Головного управління ДПС у Харківській області інформує!

Південне управліня  ГУ ДПС у Харківській області попереджає платників податків, які проводять фінансово-господарську діяльність, що на сьогодні  мають місце  випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності.

Шахраї телефонують начебто від імені керівництва органів ДПС регіону та вимагають гроші.

Звертаємо увагу, що працівники ГУ ДПС у Харківській області при здійснені перевірок повинні мати при собі службове посвідчення, направлення та копію наказу на проведення перевірки, а також інші документи визначені Податковим кодексом України.

Застерігаємо платників податків, що потрібно бути уважними, ретельно перевіряти інформацію та не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Шановні представники бізнесу, якщо вам відомі подібні випадки шахрайства, просимо повідомляти управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Харківській області за адресою: м. Харків вул. Болбочана б.25, к.23,  на електронну адресу kh.koru@sfs.gov.ua,  або за телефонами (057) 702-86-53, (057) 702-87-48, (057) 725-33-95, до праовоохоронних органів,   на Антикорупційний сервіс ДПС України «Пульс» за тел .  0-800-501-007 (напрямок 4).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1851 | Переглядів: 237Дата публікації: 11:47 20.01.2020