У Нововодолазькому РВК відбулись показові інструктивно-методичні заняття

У Нововодолазькому РВК відбулись показові інструктивно-методичні заняття

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Є. Хов'яков, заступник начальника мобілізаційного відділу оперативного командування "Схід" підполковник С. Котляр, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Ю. Калгушкін, заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділу ХОВК полковник П. Гресь, старший офіцер мобілізаційного відділу ХОВК майор С. Романенко, офіцери мобілізаційного відділу ХОВК - майор Д.Сисоєв та майор Коротецький, військові комісари та заступники військових комісарів – начальники мобілізаційних відділень м.Харкова та Харківської області

На базі Нововодолазького районного військового комісаріату відбулись показові інструктивно-методичні заняття з військовими комісарами та заступниками військових комісарів – начальниками мобілізаційних відділень м.Харкова та Харківської області щодо проведення у районних (міських) військових комісаріатах заходів мобілізаційного тижня. Тема занять: «Організація та виконання заходів проведення мобілізаційного тижня в районному (міському) військовому комісаріаті».

Мета заходу: показати порядок організації та проведення заходів мобілізаційного тижня у районних (міських) військових комісаріатах; підвищити рівень професійної підготовки посадових осіб, які організовують та проводять заходи мобілізаційного тижня.

За підсумками занять військовослужбовці склали залік та обговорили подальші плани роботи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1841 | Переглядів: 712Дата публікації: 14:56 15.01.2020