Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11 січня у Харкові стартує Вертеп-фест - 2020
11 січня у Харкові стартує Вертеп-фест - 2020

Поділитися новиною:

11 січня у Харкові стартує Вертеп-фест - 2020

IV Всеукраїнський фестиваль вертепів збере понад 50 колективів з усіх регіонів країни.

У перший день фестивалю (11 січня) пройдуть виступи колективів на різних локаціях у місті -  у супермаркетах і торговельно-розважальних центрах Харкова, а з 13:00 до 15:00 дитячі колективи гратимуть у парку ім. Горького на центральній сцені. Обов'язковою традицією вертеп-фесту стали виступи на соціальних локаціях. Цьогоріч вони пройдуть у військовому шпиталі, дитячих будинках, лікарнях.

Ключовий день фестивалю - 12 січня. Саме в цей день відбудуться традиційні події вертеп-фесту: вертепна хода головною вулицею міста і міжнародна акція «Нова радість стала».

Закриватиме фестиваль, як і минулого року, фольклорна вечірка «Етновечорниці», що пройде в приміщенні ХНАТОБ/Схід Opera. У програмі заходу, крім колективів Вертеп-фесту - 2020, візьмуть участь етнічні спільноти Харкова. Також відбудеться показ старовинного слобожанського вбрання з приватної колекції Ірини Маркевич та Ірини Голубєвої за участю харківських пластунок і інклюзивного модельного агентства «Креавіта». Вхід на «Етновечорниці» - вільний для всіх охочих.

Ресурси Вертеп-фесту - 2020:

Сайт проєкту: https://vertepfest.com/

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/vertepfest.kharkiv/

Сторінка в Інстаграмі: @vertep.fest.kharkiv.

Теги: вертеп-фест

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1820 | Переглядів: 323Дата публікації: 08:32 09.01.2020