Енергетиків району привітали з професійним святом

Енергетиків району привітали з професійним святом

Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Щорічно 22 грудня в Україні відзначається День енергетика. З цієї нагоди 21 грудня голова районної ради Світлана Ротач та перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк взяли участь у святкових заходах.

Звертаючись до винуватців свята, вони наголосили на важливості їхньої праці для розвитку вітчизняної економіки.

За високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня енергетика кращі працівники галузі району були нагородженні Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1787 | Переглядів: 110Дата публікації: 15:28 21.12.2019