Вифлеємський Вогонь Миру прибув до Нововодолазького району

Вифлеємський Вогонь Миру прибув до Нововодолазького району

Його доправили учасники куреню Івана Сірка, куреню Григорія Донця та Просянські Пластуни. Отримавши Вогонь Миру на межі з Дніпропетровською областю юні джури передали його до Свято-Преображенського храму Нової Водолаги, Центральної районної лікарні, районної державної адміністрації та районної ради.

Довідково:
Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
В Україні з 1998-го року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1783 | Переглядів: 63Дата публікації: 18:06 21.12.2019