На базі Ватутінського ліцею проведено евакуаційні заходи в разі пожежі

На базі Ватутінського ліцею проведено евакуаційні заходи в разі пожежі

19 грудня 2019 року на базі Ватутінського ліцею спільно з Нововодолазьким районним відділенням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій були проведені позапланові навчально-тренувальні дії з евакуації людей із закладу освіти на випадок надзвичайних подій.

На тренуваннях були присутні: голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Хов'яков, в.о.начальника відділу освіти Людмила Чаюк, начальник Нововодолазького відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Дмитро Филимоненко, особовий склад Нововодолазького відділу ГУ ДСНС України, директори закладів загальної середньої освіти району.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1779 | Переглядів: 111Дата публікації: 09:13 20.12.2019