Солодкі подарунки на день святого Миколая

Солодкі подарунки на день святого Миколая

День святого Миколая ‒ особливе свято, на яке малеча завжди чекає з нетерпінням. З неабияким хвилюванням його очікують діти, яких змалечку спіткають певні труднощі…

Сьогодні діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що мешкають на території Нововодолазького району з нагоди свята отримали солодкі подарунки. Після привітань малеча разом із представниками служби у справах дітей районної державної адміністрації відправились на екскурсію до міста Харків.

Свої подарунки адресно отримають усі облікові категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, під опікою чи піклуванням, а також діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Завжди хочеться аби діти були щасливі незалежно від віку чи статків, і багато в чому це залежить від нас, дорослих. Хочеться вірити, що такі свята допоможуть якомога довше зберегти дитячу безпосередність, доброту та віру в дива.

Альбом: Солодкі подарунки на день святого Миколая
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1776 | Переглядів: 58Дата публікації: 15:16 19.12.2019